www.skimu.cz

Ski areál Malá Úpa je zimní středisko ve východních Čechách, které je díky své poloze 1000 m.n.m. jedním z nejvýše položených středisek v České republice. Vysoká nadmořská výška a automatické zasněžovací systémy ručí za kvalitní sněhovou pokrývku po celou sezónu. 3,7km sjezdovek, 7 vleků, 2 běžecké tratě, 2 dětské SKIMU PARKYy, 2 linky skibusů, 2 lyžařské školy, 2 půjčovny, slalomový svah, noční lyžování, restaurace na sjezdovce a další výhody v Malé Úpě.

 

Modrý pavilon   www.modrypavilon.com  Nádherná relaxace! Místo, kam se budete rádi vracet.

Nově zrekonstruovaný roubený penzion v Krkonošském národním parku, ve výšce 800 m.n.m. ve Spáleném Mlýně. Modrý Pavilon má úžasnou atmosféru, nezapomenutelnou - vynikající kuchyni, exclusivní služby, rautové snídaně a hlavně neotřelou pestrou paletu makedonských kulinářských specialit. Příjemné posezení s krbem skýtá soukromí a stylovou atmosféru. Co mile překvapí jsou odpolední čaje o čtvrté, které jsou v ceně pobytu, a které si můžete v létě vychutnat na prosluněné terase za penzionem, kde slunce svítí a hřeje do pozdních odpoledních hodin. 

www.modrypavilon.com

 

    Malá Úpa roste!

Malá Úpa je menší šikovné lyžařské středisko kousek od nejvyšší hory Česka - Sněžky. Usídlil se na ní Trautenberk a vaří skvělé pivo, kolem ní se tyčí Maloúpské tisícovnky, vyrostla tu Pohádková stezka a pro milovníky kultury nejvýše položená galerie v Čechách - Galerie Celnice. V Malé Úpě je prostě velká pohoda. Více informací o Malé Úpě na www.malaupa.cz